Albumy - strefa logowania
Krok po kroku
Regulaminy
Serwisy fotograficzneKontakt

Strona testowa

treść tej strony nie oferuje żadnych usług komercyjnychBiliony fotografii

Od chwili, kiedy powstały aparaty fotograficzne, pstryknięto olbrzymią ilość zdjęć, które bardzo często zalegają w jakichś pudłach w piwnicach, na strychach i często przeglądając te stare zdjęcia nie rozpoznajemy osób i okoliczności w jakich te zdjęcia powstały.
Aparaty cyfrowe i możliwość ich magazynowania w komputerach, na płytkach, czy urządzeniach magazynujących powinna dać możliwość łatwego przeglądania według potrzeby oglądającej, jednak tak się nie dzieje. Zdjęcia gromadzone są zazwyczaj w katalogach pod określoną nazwą, jednak jest to robione zazwyczaj na zasadzie zrzutu z aparatu fotograficznego do katalogu z określoną nazwą i nic poza tym.
Kilkakrotnie zdarzało mi się prosić znajomych, czy kogoś z rodziny o zdjecia na których jestem i zazwyczaj kończy się to "ja to gdzieś mam na komputerze albo na którejś z płytek. Prześlę ci je jak będę miał trochę czasu, by ich poszukać.".
 
Wydawałoby się, że stworzona aplikacja na niniejszej stronie to jeden album dla rodziny taki album zakładajacej, jednak po umieszczenieu zdjęć w Albumie operując filtrami dla konkretnych osób, konkretnych zdarzeń, dla określonego czasu możemy uzyskać album, który stanowi indyvidaulny album dla osób, czy zdarzeń, którym zostały przyporządkowane zdjęcia.
 
Wprawdzie jest to aplikacja internetowa czyli wirtualna, jednak dzięki niej możemy po wybraniu osoby, czy zdarzenia wydrukować zdjęcia wszystkie zdjęcia wraz z datą, opisem, który został dodany, a dodatkowo z osobami na zdjeciu występującymi.

Reklama© Andrzej Pryczkowski 2012


Prawo
Regulaminy

Logowanie
 Definicje
Źródła zdjęć
Tworzenie albumu
Album - udostępnianie/blokowanie
Przeglądanie albumu