Albumy - strefa logowania
Krok po kroku
Regulaminy
Serwisy fotograficzneKontakt

Strona testowa

treść tej strony nie oferuje żadnych usług komercyjnych

Strona główna | Krok po kroku | Definicje
 

Definicje

administrator1

Najwyższą rangę administratora otrzymuj Właściciel konta, który otrzymuje osoba, która nazywana będzie dalej administratorem1. Posiada wszystkie uprawnienia do edycji albumu oraz:
  1. Nadaje (odbiera) uprawnienia do działań administratorowi2.
  2. Użytkownikowi zalogowanemu przydziela (odbiera) uprawninienia do oglądania albumu i drzewa genealogicznego, bez możliwości edycji wskazując login i hasło oraz identyfikator albumu.
  3. Użytkownikowi niezalogowanemu do przeglądania albumu w zakresie wybranych zdjęć i wybranych udostępnionych materiałów. Oczywiście jeżeli właściciel konta-administrator zdecyduje się na dostęp ogólny.
  4. Wskazuje link do wybranych zdjęć i określa czas w jakim ten link będzie aktualny, bez konieczności logowania do strony oglądający wybrane zdjęcia.
 

administrator2

administrator2, to osoba, która otrzymuje dostęp do konta od administratora1 i uzyskuje login i hasło oraz identyfikator albumu, umożliwiający zalogowanie się do albumu i działanie w zakresie dodawania zdjęć i edycji wpisów oraz budowanie drzewa genealogicznego oraz wskazywania linku do wybranych zdjęć i określa czas w jakim ten link będzie aktualny, bez konieczności logowania do strony oglądający wybrane zdjęcia.
 

użytkownik zalogowany

użytkownik zalogowany, to osoba, która otrzymuje dostęp do konta od administratora1 i uzyskuje login i hasło oraz identyfikator albumu, umożliwiający zalogowanie się do albumu. Ma możliwość przeglądania zdjęć oraz drzewa genealogicznego.
 

użytkownik niezalogowany

Użytkownik niezalogowany może przeglądać album tylko w zakresie zdjęć i danych personalnych osób na zdjęciach wskazanych przez administratora1. Ta opcja dotyczy tylko tej sytuacji, kiedy administrator1 zdecyduje się na udostępnienie albumu osobom niezalogowany
 

oglądający wybrane zdjęcia

administrator1 i administrator2 mogą wybrać z albumu zdjęcia, które oglądający wybrane zdjęcia może oglądać bez żadnych możliwości, które daje przeglądarka album

Reklama© Andrzej Pryczkowski 2012


Prawo
Regulaminy

Logowanie
 Definicje
Źródła zdjęć
Tworzenie albumu
Album - udostępnianie/blokowanie
Przeglądanie albumu